۱۳۹۱ شهریور ۱۱, شنبه

معجزه ذهنیت

تحقیقی انجام داده ایم درباره شرم جنسی در میان زنان دنیا و اینکه آنها تا چه حد از جنسیت خود شرم دارند و اینکه آیا در حال انجام سکس خود را تا چه حد مفعول می دانند؟

این تحقیق در میان سایت هایی انجام گرفت که زنان، میلیون ها ویدیو از سکس خود را در آنها آپلود می کنند و برای همه به اشتراک می گذارند.

نتیجه بسیار شگفت انگیز بود و عکس ذهنیت ایرانی ها را نشان می دهد. با ما همراه باشید.

1 - در بیشتر کشورها بغیر از کشورهای اسلامی و متعصب، زنان از سکس لذت فراوان می برند و هیچگونه شرمی از زن بودن خود ندارند و خود را یک (مفعولِ جنس دومِ خجالتی) نمی دانند.

2 - زنان آلمانی بیشتر از دیگر کشورها به مردان پیشنهاد سکس می دهند و این در حالیست که بیشتر این زن ها شغل کارگری و یا اداری دارند و حتا حاضرند به مردان پول نیز بپردازند.

3 - زنان امریکایی به پارتی ها علاقه زیادی دارند و بکار بردن واژه Yea در هنگام سکس، ورد زبان آنهاست. آنها بشدت سر و صدا می کنند و مدام می گویند (آره Yea) گویا اوج حس زندگی و لذت را در همین لحظات سکس تجربه می کنند.

4 - زنان فرانسوی عاشق فانتزی و حتا سکس های گروهی هستند،و اندام های متناسبی دارند و نه تنها از سکس شرمی ندارند، بلکه آنرا موجب افتخار می دانند.

5 - زنان انگلیسی هم همینطور، حتا در سفر به سواحل دیگر کشورها به دنبال مردی هستند که دوست و شریک جنسی سفرشان باشد و حاضرند هزینه آنرا هم بپردازند.

6 - زنان تایلندی، سکس را بسیار عادی می دانند و جزوی از فرهنگ آنهاست. هزاران نفر از آنها، سکس را شغل محبوب و با افتخار خود می دانند زیرا هر ساله، لوح تقدیر از سوی دولت به کلاب های سکس اهدا می شود. آموزش های لازم به آنها داده شده است و گویا بدون کاندوم سکس نمی کنند.

7 - ژاپن، با اینکه ژاپنی ها در دنیا به خجالتی بودن معروف هستند ولی در سکس اینگونه نیستند و زنان ژاپنی بشدت سکس دوستهستند و در حال سکس سر و صدای زیادی براه می اندازند. ده ها هزار ویدیو از آنها را می توانید در اینترنت ببینید،
آنها معمولن موی واژن خود را نمی تراشند و بسیار حساس به لمسهستند و مانند دیگر کشورهای یاد شده، در سنین بلوغ، براحتی بکارت خود را بر می دارند و از سکس لذت می برند.

در دیگر کشورها مانند ایتالیا، روسیه، اسپانیا، یونان، هلند، سوید، کانادا، کره جنوبی، امریکای جنوبی و .... هم زنان براحتی سکس می کنند.

نتیجه نهایی : اینکه چرا در ایران، زنان اینقدر نسبت به سکس حس شرم و یا مفعول بودن دارند و ذهنیت سواستفاده از خود را دارند واقعن عجیب است و می توان گفت که دلیلش (ذهنیت) آنهاست. اگر این ذهنیت تغییر کند، بسیاری از مشکلات روانی مربوط به سکس حل می شود.

یک راهکار : این راه کار شگفت انگیز را تمرین و تجربه کنید تا نتیجه معجزه آسای آنرا ببینید، به این شکل که هر گاه خواستید با مردی سکس کنید، اینطور تصور کنید که شما مبلغی پول به آن مرد پرداخته اید برای سکس، و خواهید دید که ذهنیت شما تغییر خواهد کرد. یعنی تمام حرکت های آن مرد در ذهن شما به یک خواست از طرف شما تبدیل می شود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر